Monitor VDA -08C5, -10C5
Originaaljuhend VDA -08C5 poola keeles
Sorteeri:
Otsing:
SISSEJUHATAVAD MÄRKUSED
Enne seadme kokkupanemist, ühendamist ja kasutamist lugege see juhend hoolikalt läbi. Kui teil on probleeme selle sisu mõistmisega, võtke ühendust seadme müüjaga. Seadme iseseisev kokkupanek ja kasutuselevõtt on võimalik eeldusel, et kasutatakse vastavaid
tööriistu. Sellegipoolest on soovitatav, et seadme paigaldaks kvalifitseeritud personal.
Tootja ei vastuta kahjustuste eest, mis võivad tuleneda seadme ebaõigest paigaldamisest või kasutamisest, samuti sõltumatute remondi- ja muudatuste tegemisest.
KOMPLEKTI SISU
1. MONITORI EHITUS
VDA-08C5 monitori struktuur on näidatud joonisel 1.1
Joonis 1.
VDA-08C5 monitori ehitus
VDA-10C5 monitori struktuur on näidatud joonisel 1.2
Joonis 1.
VDA-10C5 monitori ehitus
Monitori paigaldamiseks:
- Kruvige paigaldusraam seina külge nii, et monitori ja välise kasseti ühendamine oleks lihtne ja esteetiline. Standardkõrgus, millel monitori ekraani keskosa peaks asuma, on ca 150 cm, kuid selle asendit saab kohandada vastavalt kasutajate individuaalsetele vajadustele.
- Ühendage kaabli üksikud juhtmed vastavalt skeemile (joonis 2) monitori tagaküljel asuvatesse ühenduspesadesse.
- Ühendage kaasasoleva toiteadapteri pistik pistikupessa.
- Monitori korpuse tagaküljel on 4 auku, riputage monitor õrnalt raami külge nii, et kõik 4 raamihoidjat oleksid korpuse avades.
- Ühendage toiteallikas ~ 230V / 50Hz vooluvõrku.
Monitori kinnitusraam on soovitatav kruvida eelnevalt paigaldatud Ø60 mm süvistatava karbi külge. Valesti paigaldatud kinnitusraam võib monitori puuteekraani nõuetekohast tööd negatiivselt mõjutada. Vältige monitori jõuga raami külge riputamist.
Joonis 2. Monitori paigaldamine
3. NUPPUDE SÜMBOLIDE KIRJELDUS
Eelvaaterežiimis või helina ajal kuvatakse järgmised nupud
4. SOOVITUSLIK JUHTMED
1. Tavalise varjestamata ja varjestatud 4-juhtmelise kaabli ühendamine: vahemaa <28M (0,5mm2); Kaugus <50M (0,75mm2); <100M (1mm2)
2. 4-juhtmeline ühendus varjestamata kaabli abil + videokaabel (75 Ω):
Kaugus: <100M (75 Ω kaabel + 3 juhet: 1 mm2). Soovitatav kombinatsioon.
3. Ühendused, kasutades 4 paari CAT5 või CAT6 võrgukaablit: Kaugus <28M
5. JUHTMETE ÜHENDUSE SKEEM
Joonis 3. Süsteemi laiendamise skemaatiline diagramm
* lisavarustuse elemen
Joonis 4. Ühendusskeem võrguadapterite kasutamisega
* lisavarustuse elemen
Joon 5. Ühendusskeem ühe toiteallika kasutamisega (12V 4,5A pingereguleerimisfunktsiooniga)
* lisavarustuse elemen
Joonis 6. SLAVE monitori ühendamise skeem
* lisavarustuse elemen
Joonis 7. Lisakaamerate ühendamise skeem
6. SEADME TÖÖ KIRJELDUS HELISTAMA
Ooterežiim
(!) ETTEVAATUST
- Vestlus lõpetatakse automaatselt 20 sekundit pärast elektrilöögi avamist.
- SD-kaardiga varustatud monitor salvestab videot kuni kõne lõpetamiseni (videosalvestusrežiim on seadistatud).
- SD-kaardiga monitor teeb pilti, kui välisjaamast helistatakse. Kasutaja saab vestluse ajal igal ajal ka ise pildistada.
- Kui vestluse ajal tuleb kõne teisest uksest või häire kaamera detektoritest, kuvatakse ekraanile tekstsõnum ja kostub infoheli.
- Kui menüüs navigeerimise ajal helistatakse, lülitub monitor kõnerežiimi.
Sisekommunikatsiooni funktsioon nõuab vähemalt kahe monitori ja ühe välise kasseti ühendamist.
8. MONITORITE VAHEL KÕNE KÕNE
Sisemine ühendus nõuab vähemalt kahte monitori. Ooterežiim
9. PILDI EELVAADE
Käivitades peamenüü ja valides valiku "Eelvaade”, Kuvatakse neli ikooni, mis vastavad: Sisend1, Sisend 2, Kaamera 1, Kaamera 2. Valides neist ühe, kuvatakse pilt antud sisendist, kaamerast.
Joonis 8
- Sisend 1 ja sisend 2 pildi kuvamise aeg on 1 min. Kaamera 1 või kaamera 2 pildi kuvamisaeg on aga 5 minutit. Pärast määratud aja möödumist lülitub monitor ooterežiimi.
- Eelvaaterežiimis edastatakse välisheli automaatselt monitorile. Sisemine heli lülitatakse aga automaatselt välja.
- Eelvaaterežiimis vajutage heliside loomiseks uksejaamaga vastuvõtunuppu. Poldi / elektrilöögi aktiveerimiseks vajutage avamisnuppu. Vajutage pildi salvestamiseks jäädvustamisnuppu või video salvestamiseks video salvestamise nuppu. Saate ka muuta, klõpsata seadete nuppu, et muuta vestluse helitugevust, pildi heledust, kontrasti ja küllastust.
- Eelvaate režiimis, vajutades kordamööda jälgimisnupule, muudame kordamööda pilte sisendist 1, sisendist 2, kaameratest 1, kaameratest 2.
- Eelvaate või vestluse lõpetamiseks ja ooterežiimi naasmiseks vajutage kõne katkestamise nuppu.
(!) ETTEVAATUST
- Juhul, kui aktiivne on ainult üks kanal (nt sisend 1), väljub jälgimisrežiimist uuesti jälgimisnupule klõpsamine. Selleks tuleb aga keelata kanalid kaamera 1, kaamera 2, sisend 2. Kui need kanalid on aktiivsed ilma, et seadet oleks ühendatud, kuvatakse monitoril must pilt.
- Kui teil on kaks või enam monitori, saavad kõik monitorid pilti korraga kuvada. Kuid need kõik näitavad väljastpoolt sama pilti.
- Häälside ajal uksejaamaga eelvaaterežiimis, kui külastaja vajutab helistamisnuppu, peatab monitor eelvaaterežiimi ja siseneb kõnerežiimi.
- Eelvaate režiimis monitor ei salvesta ega pildista automaatselt, seda tuleks teha vajadusel käsitsi.
10. OOTEREŽIIM
Avakuval kuvatakse ooterežiimis praegune kellaaeg ja kuupäev. Võimalik teisendada digitaalse kaadri režiimi.
10.1. Kella režiim
Kellarežiim on jagatud kaheks osaks. Esiteks:
kellaaeg, kuupäev.
Teiseks: salvestatud kõned, salvestatud sõnumid, liikumistuvastuse salvestused, häiresalvestused.
Joonis
9
- Menüürežiimis naaseb monitor 1 minuti pärast ooterežiimi. ilma midagi tegemata (välja arvatud muusika, video ja fotode esitamine)
- Kellarežiimis kustub monitor 1 minutiga. midagi ette võtmata.
- Kui ekraan on tühi, klõpsake kellarežiimi naasmiseks monitori (kui kellarežiim on sisse lülitatud ja kui digitaalraam on välja lülitatud).
- Kui kasutajal on lugemata kõnede, liikumistuvastuse, häirete ajalugu, siis kuvatakse igale ikoonile märguannete arvu sümbol.
- Kellarežiimis saab kasutaja teatise sisu kuvamiseks otse klõpsata teatise ikoonil.
10.2. Digitaalraami režiim
Digitaalne pildiraam kuvab ooterežiimis SD-kaardilt salvestatud fotosid.
(!) ETTEVAATUST
Kui raami funktsioon on aktiivne, peate liikumistuvastuse funktsioonid uksejaamadest ja lisakaameratest välja lülitama, vastasel juhul ei näita monitor fotosid.
Joonis
10
(!) ETTEVAATUST
Kui sisestate SD-kaardi, loob monitor sellele kausta "DigitalFrame". Kõik digitaalse raamina kuvatavad fotod tuleb paigutada sellesse kausta.
11. MENÜÜ VALIKUD
Ooterežiimis klõpsake peamenüü aktiveerimiseks monitori ekraani. Menüüsse ilmuvad järgmised ikoonid.
Joonis
11
Ooterežiimi kiireks naasmiseks vajutage ooterežiimi nuppu.
11.1. Intercom
Intercom-funktsioon võimaldab meil luua ühenduse teiste ühe süsteemiga ühendatud monitoridega.
Esimesed viis ikooni vastavad järjestikustele monitoride numbritele, välja arvatud toetatud monitor. Pärast konkreetse monitori numbri valimist luuakse ühendus. Valides KÕIK, kutsume üles kõik monitorid korraga, vestlus toimub esimese vastajaga.
Joonis
12
11.2. Seaded
Joonis
13
11.2.1 Süsteem
Joonis
14
[Jälgi aadress]See tähendab antud monitori ID-numbrit vahemikus 1 kuni 6. Number 1 on määratud põhimonitori jaoks (Master) ja ID 2 kuni 6 järgmiste lisakuvarite jaoks (Slave). Süsteem toetab kuni 6 monitori.
[Aeg]Kellaaja ja kuupäeva muutmine.
[Vormingud]Kuupäeva vormingu seaded. Kolm valikut: AA-KK-PP / KK-PP-AA / PP-KK-AA.
[Keel]Keele valik
[Kell]Lubatud funktsiooni jaoksKellkuupäev kuvatakse ooterežiimi ekraanil koos kellaga. Kui funktsioon on välja lülitatudKellmonitor lülitub ooterežiimis automaatselt välja.
[Operatsiooni heli]Võimalus esitada heli, kui vajutada monitoril ikoone.
[Liikumistuvastuse eelvaade]Kui eelvaade on lubatud, lülitub monitor sisse ja kuvab nliikumise tuvastamisel salvestatava pildi. Kui see valik on välja lülitatud, salvestatakse pilt taustal.
[Ühenda signaal]Helistamisel kõlas signaal uksejaamas.
[Värava avamise aeg]Monitori relee avamise aeg. Vahemikus 1 kuni 10 s. Vaikimisi 2s. Kui värav on ühendatud, seadke väärtuseks 1 s.
11.2.2 Uksejaam
Joonis
15
Monitor võimaldab määrata sisendile 1 ja sisendile 2 sõltumatult erinevaid valikuid.
[Olek]Näitab, kas antud sisend on aktiivne. Kui sisendi eelvaade on lubatud, on see võimalik monitori asendist. Kui mõnda sisendit ei kasutata (nt kaameratest), saab need välja lülitada.Sisend 1see on alati aktiivne ja seda ei saa välja lülitada.
[Sissepääsu avamise aeg]Avamisaja määramine välijaamas. Vahemik 1 kuni 10 s, vaikimisi 2 s.
[Salvestusrežiim]Salvestusrežiimi on kaks: foto või video. Videorežiim tähendab, et välisjaama kutsumisel salvestab monitor video automaatselt SD-kaardile. Salvestise salvestamine jätkub kuni kõne lõpuni. Fotorežiim tähendab, et kui uksejaama kutsutakse, teeb monitor automaatselt SD-kaardile foto uksejaama ees seisvast inimesest.
[Liikumistuvastus]Käivitab liikumise tuvastamisel pildi salvestamise/fotode tegemise võimaluse.
[Tuvastamistundlikkus]Liikumistuvastuse tundlikkuse seadistus. Kolm režiimi: madal, keskmine, kõrge. Madal variant on liikumise suhtes kõige vähem tundlik. Kõrge valik on liikumise suhtes kõige tundlikum.
[Liikumise tuvastamise aeg]Aeg, mille jooksul videot salvestatakse liikumise tuvastamise ajal. Vahemikus 10 kuni 300 s. Vaikimisi 20.
[Jäta sõnum]See valik tähendab, et kui kasutajal ei õnnestu kõnele vastata või peamenüüs on seatud režiim "Eemal" - kõlab välijaamas häälteade "Salvesta sõnum pärast tooni".
[Sõnumi pikkus]Sõnumi salvestamise aja määramine. Seadistused 30s, 60s, 120s. Vaikimisi 30s.
[Signaalisüsteem]Sisaldab 3 seadet: automaatne, PAL ja NTSC. Seadistage olekusse Auto, et lasta monitoril signaalisüsteem ise ära tunda.
[Signaali tüüp]Sisaldab 7 eelseadistust: AHD1080, AHD720, CVBS, CVI1080, CVI720, TVI1080 ja TVI720. Kui signaalisüsteemiks on seatud PAL või NTSC, saab signaali tüüpi muuta. Kui signaalisüsteem on seatud olekusse Auto, pole signaali tüüpi võimalik valida.
[helina seaded]Helina kestuse, helina tüübi, meloodia valiku ja helitugevuse seadistused kolme erineva ajavahemiku jaoks.
Joonis
16
Meloodia 1 vaikeperiood on 6.00-12.00, meloodia 2 12.00-18.00, meloodia 3 18.00-6.00. Ajavahemikke saab muuta.
[meloodia kestus]Monitori helisemise kestus hetkest, mil see välisjaam käivitab. Vahemikus 5s-45s. Vaikimisi 30s.
[Helisemise tüüp]Valige tavaliste ja enda helinate vahel. Standardvalikus on 10 meloodiat, mille vahel valida. Oma valik võimaldab teil määrata oma helina mp3-failist, SD-mälukaardilt. (Helin tuleb paigutada mälukaardi kausta "Ring". Kaust luuakse automaatselt, kui kaart sisestatakse monitori. Kausta saab luua ka käsitsi arvutis).
[meloodia valik]Tavarežiimis valige 10 helina vahel. Kohandatud režiimis valige kausta "Ring" paigutatud mp3-helinate vahel.
[meloodia helitugevus]Helina helitugevuse seadistamine monitoril. Vahemik on 1 kuni 10.
Vaikimisi on 7.
11.2.3 Kaamera
Joonis
17
[Olek]Näitab kanali aktiivsust. Kui kanal on keelatud, ei kuvata selle kaamera eelvaatepilti monitoril.
[Anduri tüüp]Monitor võib töötada kahte tüüpi detektoritega: NO ja NC (vt punkt 12).
Detektori tüüpi saab määrata mõlema kaamera jaoks eraldi.
Detektoritüüpide kirjeldus:
- JAH]NO (tavaliselt avatud) korral on detektori kontaktid alati avatud. Liikumise
tuvastamisel kontaktid sulguvad (sulguvad). See käivitab häire. - [NC]NC (tavaliselt suletud) puhul on detektori kontaktid kogu aeg suletud. Liikumise
tuvastamisel kontaktid avanevad (avanevad). See käivitab häire. - [Väljas]Kui välist andurit ei kasutata, seadke tüübiks "Väljas".
[Registreerimisrežiim]Salvestusrežiimi on kaks: foto või video. Videorežiim tähendab, et
häire käivitamisel salvestab monitor video automaatselt SD-kaardile.
Salvestise salvestamine jätkub kuni äratuse lõppemiseni või kõne lõpetamise ikooni vajutamiseni.
Fotorežiim tähendab, et alarmi käivitumisel pildistab monitor automaatselt SD-kaardile.
[Liikumistuvastus]Lubab või keelab kujutise muutusel põhineva liikumistuvastuse.
[Tuvastamistundlikkus]Määrake liikumistuvastuse tundlikkus pildi muutuse põhjal. Kolm režiimi: madal, keskmine, kõrge. Madal variant on liikumise suhtes kõige vähem tundlik. Kõrge valik on liikumise suhtes kõige tundlikum.
[Liikumise tuvastamise aeg]Video salvestamise aeg, kui kujutise muutuse põhjal tuvastatakse liikumine. Vahemikus 10 kuni 300 s. Vaikimisi 20.
[Signaalisüsteem]Sisaldab 3 seadet: automaatne, PAL ja NTSC. Seadistage olekusse Auto, et lasta monitoril signaalisüsteem ise ära tunda.
[Signaali tüüp]Sisaldab 7 eelseadistust: AHD1080, AHD720, CVBS, CVI1080, CVI720, TVI1080 ja TVI720. Kui signaalisüsteemiks on seatud PAL või NTSC, saab signaali tüüpi muuta. Kui signaalisüsteem on seatud olekusse Auto, pole signaali tüüpi võimalik valida.
11.2.4 Teave
Joonis 18
[Tarkvara versioon]Kuvab tarkvara versiooni numbri.
[Püsivara]Kuvab seadme praeguse MCU versiooninumbri. [Väljalaske kuupäev]Kuvab monitori tarkvara väljalaskekuupäeva.
[SD-kaardi maht]Kuvab SD-kaardi mahu ja kaardil allesjäänud vaba ruumi. Kui kaarti pole sisestatud, kuvatakse teade "No sd".
11.2.5 Stseenid
Joonis 19
[Jada aeg]Aeg, mille jooksul kuvatakse ühte fotot.
[Taustamuusika]Näitab, kas taustamuusika on sisse lülitatud. Taustamuusikat saab esitada koos digitaalse raamiga, kui see valik on lubatud ja monitorile on sisestatud mälukaart. MP3-vormingus muusika tuleb paigutada SD-mälukaardile kausta "BgMusic")
[Taustamuusika helitugevus]Taustamuusika helitugevuse määramine. Vahemikus 1-10.
2.6. Täpsemalt
Joonis
20
[SD-kaardi vormindamine]SD-kaardi vormindamise võimalus.
[Tehaseseaded]Taastab monitori tehaseseaded. Monitor taaskäivitub pärast sätete taastamist.
[Uuendus]Värskendab monitori tarkvara (teenidab tootja teenindus).
[Taaskäivitage süsteem]Võimalus monitori taaskäivitada.
11.2.7. Võrk
ValikelemendistVõrkon võimalik valida režiim (EZ-režiim, AP-režiim, kaabelrežiim), millega loome rakendusega ühenduseTUYA.
Tarkvara nutitelefoni installimiseks peate rakenduse alla laadimaTUYA Play poest (Androidi kasutajatele) või AppStore'ist (iOS-i kasutajatele). Seejärel registreerime konto Tuya rakenduses. Pidage meeles, et nutitelefon on ühendatud samasse WiFi-võrku, kuhu
seade lisatakse.
11.2.7.1. EZ režiim
Rakenduse sidumiseks juhtmevabaltEZ režiimkuulub:
11.2.7.2. AP režiim
Rakenduse sidumiseks juhtmevabaltAP režiimkuulub:
11.2.7.3. Kaabli režiim
Monitori ühendusrežiimi muutmiseks kaabelühenduseks (Ethernet), sisestage monitori sätetest võrgusätted ja muutke režiimiks juhtmega. Ühendage 4-kontaktiline adapter monitori LAN-väljundiga. Adapteri teisel küljel ühendage LAN-kaabel, mis on ühendatud
meie ruuteri/lülitiga. Nüüd saate minna sidumisprotseduuri juurde:
Märkused rakenduse kasutamise kohta
- Kui monitori sidumine ebaõnnestus, lähtestage monitor tehaseseadetele ja eemaldage lisatud seade rakendusest
- Monitori tehaseseadete taastamiseks eemaldage varem lisatud monitor rakendusest.
11.3. Multimeedia
Joonis
21
11.3.1 Muusika
Joonis
22
Muusikafailide loendi kuvamiseks klõpsake vahekaardil Meedia nuppu "Muusika".
Muusika taasesitusrežiimis kuvatakse järgmised üksused. Failide loend, funktsiooninupud, esitusrežiim, esituse edenemine ja helitugevus.
Joonis
23
- Käivitage taasesitusrežiim, klõpsates helifailil.
- Pärast helitugevuse valimist saab seda muuta vahemikus 0-10. Vaikimisi 7.
- Taasesituse ajal keritakse lugu edenemisriba abil.
- Mp3-failid tuleb paigutada mälukaardi kausta "BgMusic".
- Kui taasesituse ajal helistatakse uksejaama või käivitatakse häire, peatab monitor taasesituse ja lülitub helistamisrežiimi või alarmi vaatesse.
Joonis 24
Klõpsake vahekaardil Multimeedium nuppu Film, et kuvada filmifailide loend.
Joonis
25
Filmi tagasikerimiseks lohistate filmi esitamise ajal sõrme edenemisribal.
Funktsiooninuppude sirvimiseks ja valimiseks klõpsake ekraanil. Taasesituse helitugevuson seatud vahemikus 0–10, vaikeseade on 7.
(!) ETTEVAATUST
- Salvestage videod oma SD-kaardi juurkataloogi
- Kui taasesituse ajal helistatakse uksejaama või käivitatakse häire, peatab monitor taasesituse ja lülitub helistamisrežiimi või alarmi vaatesse.
- Filmi esitusrežiim esitab kõiki faile tsüklina. Kui üks fail on lõpetatud, käivitab see automaatselt järgmise. Kui restil on ainult üks filmifail, jätkatakse selle esitamist tsüklina.
11.3.3 Fotod
Joonis 26
Joonis
27
- Taasesituse ajal lülituvad järjestikused fotod automaatselt ümber (foto vahetamise aeg vastab digitaalkaadri fotovahetuse ajale).
- Pärast funktsiooninuppude esilekutsumist vajutage taasesituse peatamiseks ja eelmise või järgmise foto vaatamiseks vajutage üks kord või . Fotofailide loendi kuvamiseks vajutage tagasinuppu. (Funktsiooninuppude peitmiseks klõpsake suvalises kohas ekraanil).
- Kõik fotod tuleks paigutada SD-kaardil kausta "DigitalFrame", et neid oleks võimalik.
tuvastada ja kuvada.
Joonis 28
SD-kaardi failide loendi kuvamiseks klõpsake vahekaardil Meedium faili. Sisenemisel näete automaatselt loodud kaustu. "DigitalFrame", "BgMusic", "MessageImport", "Ring", "DOORBELL" (See kaust on monitori asukohast peidetud, nähtav ainult arvutiasendis).
Joonis 29
[DigitalFrame]Kaust fotodega digitaalse pildiraami jaoks.
[BgMusic]Muusikakaust taustamuusika funktsiooni jaoks.
[Sõnumi import]Kaust vaikesalvestuse muutmiseks funktsiooni "Jäta sõnum" jaoks.
- Asetage salvestatud häälefail sellesse kausta.
- Leidke failihalduris see fail ja klõpsake sellel. Monitor impordib faili automaatselt oma sisemällu ja asendab algse sõnumi "jäta sõnum pärast piiksu".
[helin]Kasutaja helinate kaust.
[DUKSEL]Kaust sisaldab nelja alamkausta "ALARM", "CALL", MD "ja" MSG ".
- [ALARM]Sisaldab häirekõnedest salvestatud faile.
- [HELISTAMA]Sisaldab monitori ja välisjaama kõneajalugu.
- [MD]Sisaldab liikumistuvastusega salvestatud faile.
- [MSG]Sisaldab välisjaama valikuga "Jäta sõnum" salvestatud sõnumeid
11.4. Ajakiri
Joonis 30
Kõnelogi:
- Sisaldab automaatseid pilte või videoid, mis on tehtud välisjaamadesse helistamise ajal.
- Sisaldab käsitsi jäädvustatud fotosid või videoid, mis on tehtud kõnede ajal uksejaamadesse.
Sisaldab sõnumite loendit, kui valik "Jäta sõnum" on lubatud, video salvestatakse automaatselt, kui kõnele ei vastata.
Tuvastamislogi:
- Sisaldab välijaamade ja kaamerate liikumistuvastuse ajal tehtud automaatseid fotosid või videoid.
- Sisaldab välijaamade ja kaamerate liikumistuvastuse ajal tehtud käsitsi tehtud fotosid või videoid.
- Sisaldab automaatseid fotosid või videoid, mis on tehtud häirekõnede ajal täiendava liikumisanduriga.
- Sisaldab käsitsi tehtud fotosid või videoid, mis on tehtud häirekõnede ajal täiendava liikumisanduriga.
- Märkus: Pärast salvestise valimist failil pikalt vajutades aktiveeritakse valikud: kustuta, kustuta kõik ja sulge Salvestiste loendis klõpsake lehekülgedel liikumiseks tagasi või edasi.
- Kodus: Tavaline töörežiim.
- Eemal: helistaja kuuleb kohe pärast kõnet teadet "jäta sõnum" (funktsioon töötab ainult paigaldatud SD-kaardiga).
- Öine: režiim Mitte segada. Kõik helistamise helid on vaigistatud.
Täiendava NO / NC monitori relee juhtimine. Tavaliselt ühendatud värava operaatori
juhtseadmega.
Ooterežiim
Kohene ooterežiimi naasmine.
11.7. Czuwanie.
Natychmiastowy powrót do trybu gotowości.
11.8. Pildi parameetrite seaded.
Pärast uksejaama helistamist valige pildivalikute ikoon. Valikud, mida saab muuta, on järgmised: kõne helitugevus, heledus, kontrastsus, küllastus. Muutke parameetrit, lohistades kursorit ribal.
Märkus: Pilti saab muuta helistamis-, jälgimis-, liikumistuvastuse, häire jne režiimis.
Joonis
31
12. ALARMIDE ÜHENDAMISE JUHEND
Andurite tüüpide kirjeldus
[EI, tavaliselt avatud]NO puhul on detektori kontaktid kogu aeg lahti. Liikumise tuvastamisel kontaktid sulguvad (sulguvad). See käivitab häire.
[NC tavaliselt suletud]NC puhul on detektori kontaktid kogu aeg suletud. Liikumise tuvastamisel kontaktid avanevad (avanevad). See käivitab häire. [Väljas]Kui välist andurit ei kasutata, seadke tüübiks "Väljas". Kui CAM1 ja GND vahel on lühis CAM2, kostab häire, mis põhjustab monitorilt helisignaali ja rikutud tsooni (Cam1 või Cam2) pilt aktiveeritakse. Äratuse aeg on 120 sekundit. Äratuse väljalülitamiseks jaooterežiimi naasmiseks vajutage .
SD-kaardiga mudelites salvestatakse häire käivitamisel video- või fotosalvestus (olenevalt valitud seadistusest). Video salvestusaeg on 120 sekundit.
Ühenduse viis:
Monitor võimaldab häireühendust kahte tüüpi NO ja NC kontaktide jaoks. Kahe kaameradetektori puhul saab kontaktitüüpi määrata iseseisvalt (üks NO ja teine NC. Tüüp tuleks määrata monitoris sõltuvalt detektori tüübist) Liikumisandurid vajavad oma toiteallikat. Kui detektor on varustatud kaameraga sama pingega, saab kasutada kaamera toiteallikat. Kontakti tüüp EI tähendab, et kui GND ja ALARM on suletud, käivitub häire. NC kontakti tüüp tähendab, et kui GND ja ALARM on lahti ühendatud, käivitub häire.
NO-detektori ühendusskeemi näide
Eura-Tech Sp. z o. o deklareerib käesolevaga, et raadioseadme tüüp
- WiFi VDA-08C5 monitor,
WiFi VDA-10C5 monitor
-
vastab direktiivile 2014/53 / EL. EL-i vastavusdeklaratsiooni täistekst on saadaval
järgmisel Interneti-aadressil: www.eura-tech.eu
vastab direktiivile 2014/53 / EL. EL-i vastavusdeklaratsiooni täistekst on saadaval
järgmisel Interneti-aadressil: www.eura-tech.eu
Kõik õigused kaitstud.
Selles juhendis kasutatud pildid, joonised ja tekstid on Eura-Tech Sp. z o. o. paljundamine, kogu juhendi või selle osade
levitamine ja avaldamine ilma autori nõusolekuta on keelatud!
Eura-Tech Sp. z o. o. ettevõte jätab endale õiguse muuta tehnilisi parameetreid ja muuta tööd juhiseid ilma ette teatamata.
Samas teavitame, et juhendi kõige ajakohasema versiooni leiate veebilehel www.eura-tech.eu antud toote alamlehel.
Antud seadme EL-i vastavusdeklaratsioon on toodud http://www.eura-tech.eu veebilehe
Selles juhendis kasutatud pildid, joonised ja tekstid on Eura-Tech Sp. z o. o. paljundamine, kogu juhendi või selle osade
levitamine ja avaldamine ilma autori nõusolekuta on keelatud!
Eura-Tech Sp. z o. o. ettevõte jätab endale õiguse muuta tehnilisi parameetreid ja muuta tööd juhiseid ilma ette teatamata.
Samas teavitame, et juhendi kõige ajakohasema versiooni leiate veebilehel www.eura-tech.eu antud toote alamlehel.
Antud seadme EL-i vastavusdeklaratsioon on toodud http://www.eura-tech.eu veebilehe